Zapraszamy na kursy naturalnych metod  rozpoznawnia płodności wg prof Roztzera, udział w kursie zastępuje dwie wizyty w poradni ZAPISY 

Wizyta w poradni jest obowiązkowa przed przystąpieniem do sakramentu.

Wydarzenie Termin Miejsc w sumie Zajętych Pozostało miejsc Rejestracja
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 13-11-2021 10:30 13-Lis-2021 (So) 10:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 13-11-2021 10:30 13-Lis-2021 (So) 10:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 13-11-2021 10:45 13-Lis-2021 (So) 10:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 13-11-2021 11:00 13-Lis-2021 (So) 11:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Niepokalanego Serca NMP / Trzebinia: 13-11-2021 11:00 13-Lis-2021 (So) 11:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 13-11-2021 11:15 13-Lis-2021 (So) 11:15 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 13-11-2021 11:30 13-Lis-2021 (So) 11:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Niepokalanego Serca NMP / Trzebinia: 13-11-2021 11:30 13-Lis-2021 (So) 11:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 13-11-2021 16:00 13-Lis-2021 (So) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 13-11-2021 16:30 13-Lis-2021 (So) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 13-11-2021 17:00 13-Lis-2021 (So) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 13-11-2021 17:00 13-Lis-2021 (So) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 13-11-2021 17:30 13-Lis-2021 (So) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 13-11-2021 17:30 13-Lis-2021 (So) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 08-Lis-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przemienienia Pańskiego / Jabłonka: 14-11-2021 17:00 14-Lis-2021 (N) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 09-Lis-2021 (Wt) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przemienienia Pańskiego / Jabłonka: 14-11-2021 17:30 14-Lis-2021 (N) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 09-Lis-2021 (Wt) 08:00
doradca-rodzinny: (Krowodrza) Par. NMP z Lourdes / Kraków: 15-11-2021 16:00 15-Lis-2021 (Pn) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. P. J. Dobrego Pasterza / Kraków: 15-11-2021 16:00 15-Lis-2021 (Pn) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 15-11-2021 16:00 15-Lis-2021 (Pn) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Krowodrza) Par. NMP z Lourdes / Kraków: 15-11-2021 16:30 15-Lis-2021 (Pn) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. P. J. Dobrego Pasterza / Kraków: 15-11-2021 16:30 15-Lis-2021 (Pn) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 15-11-2021 16:30 15-Lis-2021 (Pn) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Krowodrza) Par. NMP z Lourdes / Kraków: 15-11-2021 17:00 15-Lis-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. P. J. Dobrego Pasterza / Kraków: 15-11-2021 17:00 15-Lis-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 15-11-2021 17:00 15-Lis-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa / Nowy Targ: 15-11-2021 17:00 15-Lis-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 15-11-2021 17:00 15-Lis-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Krowodrza) Par. NMP z Lourdes / Kraków: 15-11-2021 17:30 15-Lis-2021 (Pn) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. P. J. Dobrego Pasterza / Kraków: 15-11-2021 17:30 15-Lis-2021 (Pn) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa / Nowy Targ: 15-11-2021 17:30 15-Lis-2021 (Pn) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 15-11-2021 17:30 15-Lis-2021 (Pn) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 15-11-2021 17:45 15-Lis-2021 (Pn) 17:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 15-11-2021 18:00 15-Lis-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Biezanów-Prokocim) Par. Najświętszej Rodziny / Kraków: 15-11-2021 18:00 15-Lis-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Baz. OO. Cystersów / Kraków: 15-11-2021 18:00 15-Lis-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszej Rodziny / Zakopane: 15-11-2021 18:00 15-Lis-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Mikołaja / Chrzanów: 15-11-2021 18:00 15-Lis-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Biezanów-Prokocim) Par. Najświętszej Rodziny / Kraków: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Baz. OO. Cystersów / Kraków: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. MB Różańcowej / Kraków: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Par. MB Zwycięskiej / Kraków: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszej Rodziny / Zakopane: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Mikołaja / Chrzanów: 15-11-2021 18:30 15-Lis-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 15-11-2021 19:00 15-Lis-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Baz. OO. Cystersów / Kraków: 15-11-2021 19:00 15-Lis-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Par. MB Częstochowskiej / Kraków: 15-11-2021 19:00 15-Lis-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. MB Różańcowej / Kraków: 15-11-2021 19:00 15-Lis-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Par. MB Zwycięskiej / Kraków: 15-11-2021 19:00 15-Lis-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 15-11-2021 19:30 15-Lis-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Baz. OO. Cystersów / Kraków: 15-11-2021 19:30 15-Lis-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Par. MB Częstochowskiej / Kraków: 15-11-2021 19:30 15-Lis-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Stare Miasto) Par. Bożego Ciała / Kraków: 15-11-2021 19:30 15-Lis-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Par. MB Zwycięskiej / Kraków: 15-11-2021 19:30 15-Lis-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Stare Miasto) Par. Bożego Ciała / Kraków: 15-11-2021 20:00 15-Lis-2021 (Pn) 20:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Stare Miasto) Par. Bożego Ciała / Kraków: 15-11-2021 20:30 15-Lis-2021 (Pn) 20:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 10-Lis-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 16-11-2021 08:15 16-Lis-2021 (Wt) 08:15 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 16-11-2021 09:00 16-Lis-2021 (Wt) 09:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 16-11-2021 09:45 16-Lis-2021 (Wt) 09:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 16-11-2021 10:30 16-Lis-2021 (Wt) 10:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 16:00 16-Lis-2021 (Wt) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 16:30 16-Lis-2021 (Wt) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 17:00 16-Lis-2021 (Wt) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Nawiedzenia NMP / Sucha Beskidzka: 16-11-2021 17:00 16-Lis-2021 (Wt) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Klemensa / Wieliczka: 16-11-2021 17:00 16-Lis-2021 (Wt) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 17:15 16-Lis-2021 (Wt) 17:15 7 0 7 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Nawiedzenia NMP / Sucha Beskidzka: 16-11-2021 17:30 16-Lis-2021 (Wt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Klemensa / Wieliczka: 16-11-2021 17:30 16-Lis-2021 (Wt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza / Skawina: 16-11-2021 17:30 16-Lis-2021 (Wt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 17:45 16-Lis-2021 (Wt) 17:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Biezanów-Prokocim) Par. Miłosierdzia Bożego (Prokocim) / Kraków: 16-11-2021 18:00 16-Lis-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Czyżyny) Par. św. Judy Tadeusza / Kraków: 16-11-2021 18:00 16-Lis-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (ONLINE) K_K_PELCZAR: 16-11-2021 18:00 16-Lis-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. Zmartw. Pańskiego / Kraków: 16-11-2021 18:00 16-Lis-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. św. Jana Chrzciciela / Kraków: 16-11-2021 18:00 16-Lis-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Klemensa / Wieliczka: 16-11-2021 18:00 16-Lis-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Maksymiliana Marii Kolbego / Kraków: 16-11-2021 18:00 16-Lis-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 18:15 16-Lis-2021 (Wt) 18:15 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Biezanów-Prokocim) Par. Miłosierdzia Bożego (Prokocim) / Kraków: 16-11-2021 18:30 16-Lis-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Czyżyny) Par. św. Judy Tadeusza / Kraków: 16-11-2021 18:30 16-Lis-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. Zmartw. Pańskiego / Kraków: 16-11-2021 18:30 16-Lis-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. św. Jana Chrzciciela / Kraków: 16-11-2021 18:30 16-Lis-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Klemensa / Wieliczka: 16-11-2021 18:30 16-Lis-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Maksymiliana Marii Kolbego / Kraków: 16-11-2021 18:30 16-Lis-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza / Skawina: 16-11-2021 18:30 16-Lis-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (ONLINE) K_K_PELCZAR: 16-11-2021 18:45 16-Lis-2021 (Wt) 18:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 18:45 16-Lis-2021 (Wt) 18:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze) Par. Najśw. Serca Pana Jezusa / Kraków: 16-11-2021 19:00 16-Lis-2021 (Wt) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_M_A_GAZDA: 16-11-2021 19:00 16-Lis-2021 (Wt) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 16-11-2021 19:15 16-Lis-2021 (Wt) 19:15 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (ONLINE) K_K_PELCZAR: 16-11-2021 19:30 16-Lis-2021 (Wt) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. Zmartw. Pańskiego / Kraków: 16-11-2021 19:30 16-Lis-2021 (Wt) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze) Par. Najśw. Serca Pana Jezusa / Kraków: 16-11-2021 19:30 16-Lis-2021 (Wt) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_M_A_GAZDA: 16-11-2021 19:45 16-Lis-2021 (Wt) 19:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_M_A_GAZDA: 16-11-2021 20:30 16-Lis-2021 (Wt) 20:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 11-Lis-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 17-11-2021 16:00 17-Lis-2021 (Śr) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 12-Lis-2021 (Pt) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. MB Ostrobramskiej / Kraków: 17-11-2021 16:30 17-Lis-2021 (Śr) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 12-Lis-2021 (Pt) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 17-11-2021 16:30 17-Lis-2021 (Śr) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 12-Lis-2021 (Pt) 08:00
doradca-rodzinny: (Bronowice) Par. św. Jana Kantego / Kraków: 17-11-2021 16:45 17-Lis-2021 (Śr) 16:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 12-Lis-2021 (Pt) 08:00