Zapraszamy na kursy naturalnych metod  rozpoznawnia płodności wg prof Roztzera, udział w kursie zastępuje dwie wizyty w poradni ZAPISY 

Wizyta w poradni jest obowiązkowa przed przystąpieniem do sakramentu.

Wydarzenie Termin Miejsc w sumie Zajętych Pozostało miejsc Rejestracja
doradca-rodzinny: Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa / Nowy Targ: 14-06-2021 17:30 14-Cze-2021 (Pn) 17:30 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 16-06-2021 16:00 16-Cze-2021 (Śr) 16:00 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 16-06-2021 16:30 16-Cze-2021 (Śr) 16:30 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 16-06-2021 17:00 16-Cze-2021 (Śr) 17:00 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 16-06-2021 17:30 16-Cze-2021 (Śr) 17:30 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Jacka / Leśnica: 17-06-2021 17:00 17-Cze-2021 (Cz) 17:00 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Klemensa / Zawoja: 17-06-2021 17:00 17-Cze-2021 (Cz) 17:00 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Jacka / Leśnica: 17-06-2021 17:30 17-Cze-2021 (Cz) 17:30 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Klemensa / Zawoja: 17-06-2021 17:30 17-Cze-2021 (Cz) 17:30 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Czarny Dunajec: 17-06-2021 18:00 17-Cze-2021 (Cz) 18:00 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. MB Śnieżnej / Tokarnia: 17-06-2021 18:30 17-Cze-2021 (Cz) 18:30 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Czarny Dunajec: 17-06-2021 18:30 17-Cze-2021 (Cz) 18:30 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Poronin: 17-06-2021 19:00 17-Cze-2021 (Cz) 19:00 1 0 1
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Poronin: 17-06-2021 19:30 17-Cze-2021 (Cz) 19:30 1 0 1
doradca-rodzinny: (Wzgórza Krzesławickie) Par. Miłosierdzia Bożego (Na Wzgórzach) / Kraków: 18-06-2021 17:00 18-Cze-2021 (Pt) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Zwierzyniec) Par.MB Częstochowskiej (Olszanica) / Kraków: 18-06-2021 17:00 18-Cze-2021 (Pt) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Miłosierdzia Bożego / Skawina: 18-06-2021 17:00 18-Cze-2021 (Pt) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Wzgórza Krzesławickie) Par. Miłosierdzia Bożego (Na Wzgórzach) / Kraków: 18-06-2021 17:30 18-Cze-2021 (Pt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Miłosierdzia Bożego / Skawina: 18-06-2021 17:30 18-Cze-2021 (Pt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Franciszka z Asyżu / Wieliczka: 18-06-2021 17:30 18-Cze-2021 (Pt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 18-06-2021 17:30 18-Cze-2021 (Pt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 18-06-2021 18:00 18-Cze-2021 (Pt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Miłosierdzia Bożego / Skawina: 18-06-2021 18:30 18-Cze-2021 (Pt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Franciszka z Asyżu / Wieliczka: 18-06-2021 18:30 18-Cze-2021 (Pt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 18-06-2021 18:30 18-Cze-2021 (Pt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 18-06-2021 19:00 18-Cze-2021 (Pt) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Franciszka z Asyżu / Wieliczka: 18-06-2021 19:30 18-Cze-2021 (Pt) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 18-06-2021 19:30 18-Cze-2021 (Pt) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 13-Cze-2021 (N) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 09:00 19-Cze-2021 (So) 09:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Mikołaja / Chrzanów: 19-06-2021 09:00 19-Cze-2021 (So) 09:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 09:15 19-Cze-2021 (So) 09:15 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 09:30 19-Cze-2021 (So) 09:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Mikołaja / Chrzanów: 19-06-2021 09:30 19-Cze-2021 (So) 09:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 10:00 19-Cze-2021 (So) 10:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 10:30 19-Cze-2021 (So) 10:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 10:45 19-Cze-2021 (So) 10:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 11:00 19-Cze-2021 (So) 11:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Niepokalanego Serca NMP / Trzebinia: 19-06-2021 11:00 19-Cze-2021 (So) 11:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 11:30 19-Cze-2021 (So) 11:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Niepokalanego Serca NMP / Trzebinia: 19-06-2021 11:30 19-Cze-2021 (So) 11:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 12:00 19-Cze-2021 (So) 12:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Poradnia Specjalistyczna św. Faustyny / Kraków: 19-06-2021 12:30 19-Cze-2021 (So) 12:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Narodzenia NMP / Gdów: 19-06-2021 15:00 19-Cze-2021 (So) 15:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Narodzenia NMP / Gdów: 19-06-2021 15:30 19-Cze-2021 (So) 15:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Narodzenia NMP / Gdów: 19-06-2021 16:00 19-Cze-2021 (So) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 19-06-2021 16:00 19-Cze-2021 (So) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Narodzenia NMP / Gdów: 19-06-2021 16:30 19-Cze-2021 (So) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 19-06-2021 16:30 19-Cze-2021 (So) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Narodzenia NMP / Gdów: 19-06-2021 17:00 19-Cze-2021 (So) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 19-06-2021 17:00 19-Cze-2021 (So) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Narodzenia NMP / Gdów: 19-06-2021 17:30 19-Cze-2021 (So) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przenajświętszej Trójcy / Bieńkówka: 19-06-2021 17:30 19-Cze-2021 (So) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Marii Magdaleny / Rabka-Zdrój: 19-06-2021 17:30 19-Cze-2021 (So) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 14-Cze-2021 (Pn) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Wniebowzięcia NMP / Ludźmierz: 20-06-2021 10:00 20-Cze-2021 (N) 10:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 15-Cze-2021 (Wt) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Wniebowzięcia NMP / Ludźmierz: 20-06-2021 10:30 20-Cze-2021 (N) 10:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 15-Cze-2021 (Wt) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przemienienia Pańskiego / Jabłonka: 20-06-2021 17:00 20-Cze-2021 (N) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 15-Cze-2021 (Wt) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Przemienienia Pańskiego / Jabłonka: 20-06-2021 17:30 20-Cze-2021 (N) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 15-Cze-2021 (Wt) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 21-06-2021 16:00 21-Cze-2021 (Pn) 16:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. P. J. Dobrego Pasterza / Kraków: 21-06-2021 16:30 21-Cze-2021 (Pn) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 21-06-2021 16:30 21-Cze-2021 (Pn) 16:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. P. J. Dobrego Pasterza / Kraków: 21-06-2021 17:00 21-Cze-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa / Nowy Targ: 21-06-2021 17:00 21-Cze-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 21-06-2021 17:00 21-Cze-2021 (Pn) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. P. J. Dobrego Pasterza / Kraków: 21-06-2021 17:30 21-Cze-2021 (Pn) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa / Nowy Targ: 21-06-2021 17:30 21-Cze-2021 (Pn) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Ofiarowania NMP / Wadowice: 21-06-2021 17:30 21-Cze-2021 (Pn) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Biezanów-Prokocim) Par. Najświętszej Rodziny / Kraków: 21-06-2021 18:00 21-Cze-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Baz. OO. Cystersów / Kraków: 21-06-2021 18:00 21-Cze-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Stare Miasto) Par. św Mikołaja / Kraków: 21-06-2021 18:00 21-Cze-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszej Rodziny / Zakopane: 21-06-2021 18:00 21-Cze-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Mikołaja / Chrzanów: 21-06-2021 18:00 21-Cze-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 21-06-2021 18:00 21-Cze-2021 (Pn) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Baz. OO. Cystersów / Kraków: 21-06-2021 18:30 21-Cze-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. MB Różańcowej / Kraków: 21-06-2021 18:30 21-Cze-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Par. MB Zwycięskiej / Kraków: 21-06-2021 18:30 21-Cze-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Najświętszej Rodziny / Zakopane: 21-06-2021 18:30 21-Cze-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Mikołaja / Chrzanów: 21-06-2021 18:30 21-Cze-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 21-06-2021 18:30 21-Cze-2021 (Pn) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Par. MB Częstochowskiej / Kraków: 21-06-2021 19:00 21-Cze-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. MB Różańcowej / Kraków: 21-06-2021 19:00 21-Cze-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Par. MB Zwycięskiej / Kraków: 21-06-2021 19:00 21-Cze-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 21-06-2021 19:00 21-Cze-2021 (Pn) 19:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Baz. OO. Cystersów / Kraków: 21-06-2021 19:30 21-Cze-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Nowa Huta ) Par. MB Częstochowskiej / Kraków: 21-06-2021 19:30 21-Cze-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Łagiewniki-Borek Fałęcki) Par. MB Zwycięskiej / Kraków: 21-06-2021 19:30 21-Cze-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Bieńczyce) Par. św. Józefa (Nowa Huta) / Kraków: 21-06-2021 19:30 21-Cze-2021 (Pn) 19:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Stare Miasto) Par. Bożego Ciała / Kraków: 21-06-2021 20:00 21-Cze-2021 (Pn) 20:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: (Stare Miasto) Par. Bożego Ciała / Kraków: 21-06-2021 20:30 21-Cze-2021 (Pn) 20:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 16-Cze-2021 (Śr) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 22-06-2021 09:00 22-Cze-2021 (Wt) 09:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: ONLINE_K_PIWOWARCZYK: 22-06-2021 09:45 22-Cze-2021 (Wt) 09:45 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Nawiedzenia NMP / Sucha Beskidzka: 22-06-2021 17:00 22-Cze-2021 (Wt) 17:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Nawiedzenia NMP / Sucha Beskidzka: 22-06-2021 17:30 22-Cze-2021 (Wt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza / Skawina: 22-06-2021 17:30 22-Cze-2021 (Wt) 17:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Biezanów-Prokocim) Par. Miłosierdzia Bożego (Prokocim) / Kraków: 22-06-2021 18:00 22-Cze-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. Zmartw. Pańskiego / Kraków: 22-06-2021 18:00 22-Cze-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Prądnik Czerwony) Par. św. Jana Chrzciciela / Kraków: 22-06-2021 18:00 22-Cze-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Maksymiliana Marii Kolbego / Kraków: 22-06-2021 18:00 22-Cze-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: Par. św. Michała Archanioła / Siepraw: 22-06-2021 18:00 22-Cze-2021 (Wt) 18:00 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Biezanów-Prokocim) Par. Miłosierdzia Bożego (Prokocim) / Kraków: 22-06-2021 18:30 22-Cze-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00
doradca-rodzinny: (Podgórze Duchackie) Par. Zmartw. Pańskiego / Kraków: 22-06-2021 18:30 22-Cze-2021 (Wt) 18:30 1 0 1 Rejestracje rozpoczną się 17-Cze-2021 (Cz) 08:00